Quantcast
Channel: Комп’ютерізація –НАШІ ГРОШІ
Viewing all 355 articles
Browse latest View live

«Укргазвидобування» замовило софту «Шлюмберже» для родовищ на 179 мільйонів

$
0
0

ПАТ «Укргазвидобування» 26 вересня уклала угоду з ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» про закупівлю програмного забезпечення на $6,86 млн, або 179,23 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Із поставкою протягом двох днів після повної передоплати замовили:

  • $1,84 млн – безстрокові ліцензії на софт Petrel із річною технічною підтримкою;
  • $1,43 млн – безстрокові ліцензії на софт Eclipse із річною технічною підтримкою;
  • $180 тис – навчання по використанню софту Petrel та Eclipse (пакет із 15 тренінгів на вимогу загальним обсягом 50 днів з усіма витратами);
  • $100 тис – продовження послуг із технічного обслуговування існуючих ліцензій на півроку;
  • безкоштовно – безстрокові ліцензії на софт Pipesim і Techlog із технічною підтримкою на три місяці та пілотний проект «Аналіз та оптимізація наземних систем збору».

За умовами договору, знижка на нові ліцензії та продовження існуючих становить 23%.

Цей софт дозволяє створювати, підтримувати та уточнювати постійно-діючі моделі родовищ, оперативно вносити зміни за результатами буріння кожної наступної свердловини, капітального ремонту, переведення свердловини на інші горизонти тощо.

Ціна угоди на відсоток нижча від очікуваної вартості закупівлі в 180,78 млн грн.

Засновниками київської фірми «Шлюмберже Сервісез Україна» є голландські компанії «Шлюмберже Б.В.» і «Шлюмберже Інвестмент Сервісез Б.В.», а директором – Євген Вішнікін. Він також керує прописаним у тому ж офісі ТОВ «Ем-Ай Свако Україна», яким володіє голландська «Шлюмберже Ойл Енд Гез Технолоджіз Б.В.».

Крім того, Вішнікін володіє патентом на «Спосіб обробки привибійної зони карбонатного колектора». Співавторами є екс-заступник голови правління «Нафтогазу» і колишній гендиректор «Укргазвидобування» Ілля Рибчич, екс-заступник гендиректора «Укргазвидобування» і керівник ТОВ «Карпатигаз» Борис Синюкспіввласниця нині припиненого ТОВ «Науково-виробничий центр «Плазма-Техно» Ольга Іванків, професор Інституту геології КНУ ім. Т. Шевченка Віктор Світлицький.

Раніше у вересні філія «Науково-дослідний інститут транспорту газу» ПАТ «Укртрансгаз» замовила «Шлюмберже Сервісез Україна» софту Petrel та Eclipse на 10,84 млн грн.


Міграційна служба скупилась німецьким і китайським обладнанням для паспортів на 97 мільйонів

$
0
0

Державна міграційна служба 17 жовтня за результатами тендеру замовила ТОВ «Амріта Комплексні рішення» обладнання для оформлення та видачі паспортів на 96,50 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч для територіальних органів ДМС поставлять, протестують, змонтують і налагодять 539 робочих станцій для оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, із комплектом обладнання для зняття біометричних даних особи по 179 тис грн.

У комплект входять системний блок, два монітори, клавіатура, миша, два мережевих фільтра, джерело безперебійного живлення, концентратор USB, захищений носій інформації (токен), цифрова фотокамера з аксесуарами, багатофункціональний пристрій із додатковим картриджем, цифрова клавіатура, програмне забезпечення (операційна система і антивірус), зчитувач відбитків пальців, зчитувач підпису, повносторінковий зчитувач документів із модулем для ID-карт. Ціни окремих складових не оприлюднено, відтак їх неможливо порівняти з ринковими. Гарантійний строк складає два роки.

Передбачено аванс 50% відповідно до постанови Кабміну від 23 квітня 2014 р. №117.

Ціна угоди на піввідсотка нижча від очікуваної вартості закупівлі в 97,02 млн грн.

Анонімна фірма вимагала продовжити строк поставки, не маючи більшості обладнання на складах, але замовник відмовився: «У зв’язку з необхідністю виконання умов договору до кінця 2017 року, перенесення термінів неможливе через ризики його невиконання».

ТОВ «Інлайн Груп Захід» марно вимагало прибрати умову надання фінансової звітності та заявило, що «Програма та методика проведення випробування обладнання» незрозуміла, не формалізована і призначена для відсіювання небажаних учасників. ТОВ «Діалінк» теж мало претензії щодо надання фінзвітності та проекту договору.

ТОВ «Ерік-Ком» домоглося вилучення з тендерної документації конкретних розмірів зчитувача документів, але замовник замість цього додав умову його сумісності із софтом Dermalog Passport Reader SDK версії 2.1.5 або вище. Фірма заявила, що це не дозволяє подавати пропозиції по техніці різних брендів. ДМС відповіла, що має спеціальний софт, розроблений для таких пристроїв, а його доопрацювання призведе до додаткових бюджетних витрат. Тоді ж замовник збільшив кількість токенів у комплектах з одного до двох, однак ані в пропозиції переможця «Амріта Комплексні рішення», ані в договорі з ним не вказано, що їх буде два.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Уліс Сістемс» Олександра Тополянського, Романа Носова, Павла Опрі та Юлії Новицької.

Київською фірмою «Амріта Комплексні рішення» Сергія Краковецького керує Євген Рімек. Його заступником раніше була Анжеліка Рубєжова.

Свого часу Краковецький був партнером Рубєжової по ліквідованому ТОВ «Амріта-Ком».

Обидві фірми прописані по вул. Козацька, 120/4Є – разом із ТОВ «Елко Україна», яким керує Рубєжова. У 2015 р. воно фігурувало у кримінальному провадженні проти службовців ДП «НАЕК «Енергоатом» та ПрАТ «Сєверодонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс».

Рімек був помічником екс-нардепа Олександра Шевченка (блок «За єдину Україну!»), а Рубєжова – екс-нардепа Олега Шаблатовича (Партія Регіонів).

Усього з грудня 2015 р. переможець виграв тендерів на 200,93 млн грн., із них 126,04 млн грн. – у системі ДМС, з яких нинішній – найбільший.

 

Повний склад комплекту:

  • ПК 4400(3.3GHz)/4Gb/SSD128GB/ Video з можливістю підключення 2 моніторів (Україна): ЦПУ Intel Pentium G4400 2/2 3.3GHz 3M LGA1151; Пам’ять Kingston DDR4 2133 4GB; Материнська плата GIGABYTE GA-H110M-S2V s1151 H110 2xDDR4, VGA-DVI, mATX; Жорсткий диск Transcend SSD 128 GB SATA; Корпус ATX БЖ400W
  • Клавіатура Genius USB (Китай)
  • Миша Genius USB (Китай)
  • Мережевий фільтр Gembird 4,5м (Китай) – 2 шт.
  • Монітор Acer 21.5” V226HQLBbd (UM.WV6EE.B01) 16:9 LED VGA , DVI (Китай)
  • Монітор Acer 21.5″ V226HQLBb (UM.WV6EE.B05) 16:9 LED VGA (Китай)
  • Джерело безперебійного живлення TRUST (Китай)
  • Концентратор DEFENDER USB 2.0 7 ports із блоком живлення (Тайвань)
  • Фотокамера цифрова Canon 1300D з об’єктивом та мережевим блоком живлення (Китай)
  • Комплект фото-аксесуарів: штатив для фотокамери; штатив для спалаху; спалах для фотокамери – 4 шт.; тримач для спалаху – 2 шт.; комплект синхронізаторів з радіомодулем для спалаху (ресивер, 2 трансмітери); акумулятор типу ААА, ємністю 1000 mAh – 8 шт.; зарядний пристрій для акумуляторів типу ААА з можливістю одночасно заряджати 4 акумулятори – 1 шт.; парасолька для спалаху; фон тканинний білий; кріплення для спалаху; подовжувач USB 2.0 1,0м
  • Зчитувач відбитків пальців Dermalog ZF1 (Німеччина)
  • Захищений носій інформації (електронний ключ зберігання даних) SecureToken-337F (Україна)
  • Зчитувач підпису Wacom STU-530 (Китай)
  • Повносторінковий зчитувач документів (OCR, RFID, MRZ) з модулем для ID-карт Dermalog XF9e (Німеччина)
  • Багатофункціональний пристрій А4 Xerox WorkCentre 3025ВI (Китай)
  • Кабель USB АМ/ВМ для багатофункціонального пристрою, довжина 3,0 м.
  • Додатковий картридж Xerox для багатофункціонального пристріл Xerox WorkCentre 3025BI – 3 шт.
  • Цифрова клавіатура Genius Numpad i120 USB Slim (Китай)
  • Програмне Забезпечення Microsoft Windows 10 Professional 64 Bit Ru (США)
  • Програмне Забезпечення Eset Enpoint Security (Словаччина)

Прикордонники відписали фаворитам чверть мільярда на біометричне обладнання і софт

$
0
0

Військова частина 2428 Державної прикордонної служби України 27 жовтня уклала угоду з АТ «Банкомзв’язок» про модернізацію обладнання за 238,73 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч модернізують ПТК АПК «Гарт-1/П» засобами перевірки біометричних паспортів та спеціальним програмним забезпеченням. Закупівля проводиться на виконання рішення РНБОУ від 12 червня щодо «обов’язкового отримання біометричних даних іноземців та осіб без громадянства, які перетинають державний кордон» і від 10 липня щодо «посилення контролю за в’їздом, виїздом та перебування громадян інших країн та осіб без громадянства на території України». Повний перелік обладнання із цінами наведено у таблиці нижче. Гарантійний строк становить два роки.

Сканери відбитків пальців 3M Cogent CS500e замовили по 60 900 грн./шт. із ПДВ.

На «e-bay» їх продають без аксесуарів і доставки по $600, або 16 125 грн./шт. У Індії залежно від розміру партії вони коштують 4555 тис рупій, або 18 589-22 720 грн./шт.

Передбачено аванс 70% відповідно до постанови Кабміну від 23 квітня 2014 р. №117.

Ціна угоди на 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 239,00 млн грн.

Додаткову закупівлю провели за переговорною процедурою для уніфікації, бо фірма «Банкомзв’язок» є розробником та виробником комплексів «Гарт-1/П». Її власником є багамський офшор «Дітел, інк.» («Ditel, inc.»), а директором – Сергій Колосов, наглядову раду очолює В’ячеслав Старіков.

Колосов є автором низки патентів «Банкомзв’язку» з Олександром Грянкою, попереднім керівником фірми Едуардом Щучиком і колишнім заступником начальника управління Департаменту охорони державного кордону ДПСУ та екс-директором Департаменту інформаційних технологій ДМСУ Юрієм Стрижаком.

 

Найменування Складові Ціна, грн./шт. із ПДВ Кількість, к-т Ціна, грн./к-т. із ПДВ
АРМ «Старший зміни» з функцією біометричного контролю, комплект Зчитувач документів «Кондор 7029.110» з вбудованим комп’ютером Intel Core і5; Intel HD Graphics; 240GB SSD;8GB DDR3; Intel 10/100/1000 Network Connection, 2 USB 3.0 ports; 2 USB 2.0 ports Технічні характеристики зчитувача: довжина хвилі інфрачервоного, нм 870 довжина хвилі уф, нм 365 поле зору, мм, не менше 128 х 88 роздільна здатність, dpi, не менше 250 розмір кадру, 2048 х 1536 пікселів зчитування одномірних (Code 128, Code 39, EAN 8/13, ITF ), двомірних (PDF-417) бар-кодів, перехідник mDP-VGA, mDP-DVI, кабель та блок живлення, клавіатура Genius КВ-110Х USB Black CB, маніпулятор «миша» Genius NS 100 USB, Windows 10 Pro 242 532,48 40 364191,04
Монітор 21.5” Philips V-line 223V5LSB, кабель живлення, кабель VGA-VGA 2 900,10
ДБЖ Senso EW2110 UPS, 1000VA, 3 виходи Schuko 4 707,54
Лазерний принтер Canon i-Sensys MF231 + кабель USB 1,8м, кабель живлення, лазерний диск з драйверами 5 698,86
Сканер відбитків пальців CS500e Автоматичне сканування; Режими сканування: (4-4-2)

Роздільна здатність: 500 dрі Поле сканування: 81,28 х 76,2 мм Передача даних та живлення: USB 2.0 або 12 В постійного струму, 4А

Світлодіодні індикатори: індикація стану , стан та якість зображення відбитків пальців Сертифікати/стандарти: FBI Appendix F/Ingress Protection (IP) 54 complaint/USB-IF certified/FCC/CE/UL, кабель USB

60 900,00
Веб-камера, Logitech HD Webcam C920, розподільча здатність 1280×720 пікселів, кабель USB 2 859,90
Спеціальний програмний модуль розширення до СПЗ «е-ІнспекторПро»- «Гарт-1/П_Інтерпол-пошук» для забезпечення доступу до БД Інтерполу, ліцензія на один комп’ютер 13 152,42
Спеціальний програмний модуль розширення до СПЗ «е-ІнспекторПро» – Тарт-1/П ПТР 90/180», ліцензія на один комп’ютер 10 224,76
Спеціальний програмний модуль розширення до СПЗ «е-ІнспекторПро» – «Гарт-1/П_Відбитки пальців», ліцензія на один комп’ютер 21 214,98
АРМ «Інспектор-С» Зчитувач документів «Кондор 7029.110» з вбудованим комп’ютером Intel Core і5; Intel HD Graphics; 240GB SSD;8GB DDR3; Intel 10/100/1000 Network Connection, 2 USB 3.0 ports; 2 USB 2.0 ports Технічні характеристики зчитувача: довжина хвилі інфрачервоного, нм 870 довжина хвилі уф, нм 365 поле зору, мм, не менше 128 x 88 роздільна здатність, dpi, не менше 250 розмір кадру, 2048×1536 пікселів зчитування одномірних (Code 128, Code 39, EAN 8/13, ITF ),

двомірних (PDF-417) бар-кодів, перехідних mDP-VGA, mDP-DVI, кабель та блок живлення, клавіатура Genius КВ-110Х USB Black CB, маніпулятор «миша» Genius NS 100 USB, Windows 10 Pro

242 532,48 284 398114,56
Монітор 21.5” Philips V-line 223V5LSB, кабель живлення, кабель VGA-VGA 2 900,10
ДБЖ Senso EW2110 UPS, 1000VA, 3 виходи Schuko 4 707,54
Сканер відбитків пальців CS500e Автоматичне сканування;

Режими сканування: (4-4-2)

Роздільна здатність: 500 dрі Поле сканування: 81,28 х 76,2 мм Передача даних та живлення: USB 2.0 або 12 В постійного струму, 4А

Світлодіодні індикатори: індикація стану , стан та якість зображення відбитків пальців Сертифікати/стандарти: FBI Appendix F/Ingress Protection (IP) 54 complaint/USB-IF certified/FCC/CE/UL, кабель USB

60 900,00
Спеціальне програмне забезпечення «e-ІнспекторПро» з функціями біометричного контролю, ліцензія на один комп’ютер 42 482,28
Спеціальний програмний модуль розширення до СПЗ «е-ІнспекторПро»- «Гарт-1/П_Інтерпол-пошук» для забезпечення доступу до БД Інтерполу, ліцензія на один комп’ютер 13 152,42
Спеціальний програмний модуль розширення до СПЗ «е-ІнспекторПро» – «Гарт-1/П ПТР_90/180», ліцензія на один комп’ютер 10 224,76
Спеціальний програмний модуль розширення до СПЗ «е-ІнспекторПро» – «Гарт-1/П Відбитки пальців», ліцензія на один комп’ютер 21 214,98
АРМ «Інспектор-К» Термінал «К.ВРТ800»: Intel X5-Z8350 1.44 GHz, ОЗП 4GB DDR3, 64Gb internal memory, MRZ RFID ICAO 9303 сканер, ISO 14443 type A & B, T=CL зчитувач, дисплей 8 дюймів, IPS 1280×800, TouchScreen, камера 2 MPx, WiFi 802.11 b,g,n,a 2,4/5 Ггц Ethernet 10/100M, 3G/GSM/GPRS/EDGE/UMTC, Bluetooth 4.0, GPS, lx micro Usb, lx Sim card slot, 1xmicroSDcard – 32Gb; АКБ 8500 mAh, Windows 10 Pro, сканер відбитків пальців, спеціальний захисний чохол, зарядний пристрій (5В/ЗА), док-станція 96 365,34 423 183439,78
Спеціальне програмне забезпечення «е-ІнспекторПро» з функціями біометричного контролю, ліцензія на один комп’ютер 42 482,28
Спеціальний програмний модуль розширення до СПЗ «е-ІнспекторПро» – «Гарт-1/П ПТР 90/180», ліцензія на один комп’ютер 10 224,76
Спеціальний програмний модуль розширення до СПЗ «е-ІнспекторПро»- «Гарт-1/П_Інтерпол-пошук» для забезпечення доступу до БД Інтерполу, ліцензія на один комп’ютер 13 152,42
Спеціальний програмний модуль розширення до СПЗ «е-ІнспекторПро» – «Гарт-1/П Відбитки пальців, ліцензія на один комп’ютер 21 214,98
Сканер відбитків пальців, для доукомплектації наявних АРМ «Інспектор», типу 4-4-2 (оптичний) ІР54 Сканер відбитків пальців CS500e Автоматичне сканування; Режими сканування: (4-4-2) Роздільна здатність: 500 dрі

Поле сканування: 81,28 х 76,2 мм Передача даних та живлення: USB 2.0 або 12 В постійного струму, 4А

Світлодіодні індикатори: індикація стану , стан та якість зображення відбитків пальців Сертифікати/стандарти: FBI Appendix F/Ingress Protection (IP) 54 complaint/USB-IF certified/FCC/CE/UL, кабель USB

60 900,00 408 82 114,98
Спеціальний програмний модуль розширення до СГІЗ «е-ІнспекторПро» – «Гарт-1/П_Відбитки пальців», ліцензія на один комп’ютер 21 214,98
Усього:     1 155  

 

«Укрпошта» скупилась у радниці Кубіва болгарськими касовими апаратами на 57 мільйонів

$
0
0

ПАТ «Укрпошта» 7 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Професійні облікові системи» реєстраторів розрахункових операцій на 56,70 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

За 22,68 млн грн. цьогоріч поставлять 2 700 комплектів із реєстратора розрахункових операцій, дисплею та службової картки. Ще 34,02 млн грн. піде на їхнє технічне обслуговування і ремонт. Перелік товарів і послуг із цінами наведено у таблиці нижче.

Реєстратори Exellio FP-700 виробництва «Datecs Ltd» (Болгарія), внесені у Державний реєстр РРО, коштують 7 657 грн. Переможець продає їх у роздріб на своєму сайті «Фіскалка» майже вдвічі дорожче – по 13 900 грн. В інших місцях вони коштують 13 338-15 400 грн.

Дисплеї DPD-mini зі стійкою, придбані «Укрпоштою» по 569 грн., у переможця на сайті коштують на третину дорожче – 750 грн.

Гарантійний строк становить рік. Договір діятиме до кінця 2025 року, однак вартість техобслуговування можна буде змінити додатковою угодою лише з початку 2019 року.

Ціна угоди на 13% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 65,19 млн грн.

Власниками столичної фірми «Професійні облікові системи» є Віктор Гавінський, Володимир Копись, Владислав Шмиговатий, Оксана і Юлія Будз та Микола Ковач.

  • Юлія Володимирівна Будз була помічницею на громадських засадах нардепа від БПП Степана Кубіва, доки той не очолив МЕРТ. Потім вона працювала головним спеціалістом відділу аналітичного департаменту забезпечення роботи міністра економічного розвитку і торгівлі, а нині значиться його радницею в напрямку міжнародної торгівлі.
  • Микола Ковач володіє ТОВ «Екселліо Трейд» зі Світланою Омелянівною Будз – матір’ю Юлії Будз та дружиною Володимира Будза. Останній колись був помічником екс-міністра енергетики Ігоря Насалика, коли той ще був нардепом. Зараз Будз керує і володіє ТОВ «Тернопільоблгаз» разом із Олегом Гарматюком.
  • Володимир Копись був відомий як головний конструктор «Екселліо Трейд» та як провідний інженер ТОВ «ЕТС» зі сфери торгового обладнання.

Усього з 2015 року «Професійні облікові системи» виграли тендерів на 65,40 млн грн., майже всі – в нинішнього замовника.

Конкурентами на торгах «Укрпошти» були ТОВ «Завод Резонанс» Георгія Волинського, Сергія Ладиги та Олександра Некрасова і ТОВ «Перша Українська сервісна компанія» Андрія Ткаченка. Останнє оскаржувало вибір переможця в АМКУ, але запізнилося із поданням скарги.

Найменування товару/послуги Одиниця виміру Кількість, од. Ціна, грн./од із ПДВ
«Екселліо FP-700» Реєстратор контрольно-касовий електронний чорний шт. 2 700 7 657
Дисплей DPD-mini зі стійкою для РРО шт. 2 700 569
Картка службова «МБ SAM РРО AT «УкрКарт» (чип-модуль NXP Р5СС012) шт. 2 700 174
Технічне обслуговування і ремонт РРО од. РРО за міс. 226 800 150

 

«Київпастранс» приховав ціни естонських компостерів і китайських гаджетів на третину мільярда

$
0
0

КП «Київпастранс» 10 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Амріта Комплексні рішення» технічні засоби автоматизованої системи оплати проїзду з інстальованим програмним забезпеченням та їх монтаж за 365,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 20 березня 2018 р. поставлять 1 500 комплектів у складі 1-7 валідаторів, бортового комп’ютера, терміналу водія та монтажного комплекту, а також 300 приладів інспекції із софтом. Замовник не передбачив оприлюднення цін на окремі складові комплектів, що не дозволяє порівняти їх із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Виробником валідаторів та бортових комп’ютерів є «Ridango AS» (Естонія), терміналів водія – «Waysion Technology (Xiamen) Co., Ltd» (Китай), а приладів інспекції – «Shanghai SmartPeak Technology Co., Ltd.» (Китай). Керівник ІТ Департаменту КМДА Юрій Назаров зі своїм першим заступником і представником «Київпастрансу» у травні цього року відвідали Таллінн для перемовин саме з компанією «Ріданго».

Річне гарантійне обслуговування надаватиме авторизований «Ріданго» сервісний центр ТОВ «ЕЛКО Україна». Забезпечення виконання договору становить 3,00 млн грн.

Сума угоди на 21% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 460,36 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «АйТі-Солюшнс» Сергія Хачиньяна з таким же товаром. Хачиньян володіє ТОВ «Датаком» із Жоржем Мартиросяном і Сергієм Багрієм. Раніше засновниками були Сергій Бібік і власник ТОВ «АйТі-Рішення» Іван Зимін.

Ще три фірми не допустили до аукціону. ТОВ «КС-Мехатронікс» подало авторизаційний лист від «Emtest» (Словаччина) без ідентифікатора закупівлі та довідку про досвід без таблиці й телефону контактної особи, а також не підтвердило документально, що за бухгалтерський облік відповідає гендиректор. ТОВ «Білінтех Україна» надало лист-погодження з умовами проекту договору не за формою, а ТОВ «ІТ Ескорт» – договір оренди службового приміщення строком довше трьох років, не посвідчений нотаріусом.

Фірма «КС-Мехатронікс» поскаржилась в АМКУ на значне завищення очікуваної ціни і робочих температур у межах –20° до +60-65° і відсутність відповідальності покупця за неоплату вже змонтованого обладнання у разі відсутності фінансування з бюджету. Однак адмінколегія на чолі з Андрієм Вовком вирішила, що скаржник не обґрунтував порушення своїх прав, і залишила скаргу без розгляду.

ТОВ «Лот» скаржилось на вимоги щодо розміру валідаторів 30*16*10 см із чотирма кнопками та досвіду в учасника чи виробника поставки не менше 1 тис валідаторів у 2014-2016 р.., але цю скаргу теж визнали необґрунтованою.

Київською фірмою «Амріта Комплексні рішення» Сергія Краковецького керує Євген Рімек. Його заступником раніше була Анжеліка Рубєжова.

Свого часу Краковецький був партнером Рубєжової по ліквідованому ТОВ «Амріта-Ком».

Обидві фірми прописані по вул. Козацька, 120/4Є – разом із вищезгаданим «ЕЛКО Україна», яким керує Рубєжова. У 2015 р. воно фігурувало у кримінальному провадженні проти службовців ДП «НАЕК «Енергоатом» та ПрАТ «Сєверодонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс».

Рімек був помічником екс-нардепа Олександра Шевченка (блок «За єдину Україну!»), а Рубєжова – екс-нардепа Олега Шаблатовича (Партія Регіонів).

Усього з грудня 2015 р. переможець виграв тендерів на 576,91 млн грн.

Довідково:

Система єдиного електронного квитка – єдина система розрахунку за проїзд в громадському транспорті. Для того, щоб така система запрацювала необхідно нове обладнання для транспорту, яке б зчитувало інформацію з однієї картки чи смартфона, сама універсальна картка, а також налагоджена система обміну даними та серверний центр для їхнього опрацювання. У 2013 р. столиця придбала валідаторів – систем електронного зчитування з карток – на майже 3 млн грн. Однак донині, за відсутності підключення до серверу, ці системи роблять те саме, що звичайний механічний компостер – пробивають паперові квитки. Окрім того, частина валідаторів просто вийшли з ладу, і на «експериментальних маршрутах» працюють кондуктори, які вручну компостують квитки.

У Києві про впровадження е-квитка говорять вже десять років. Остання спроба впровадити е-квиток була у 2013 р. Тоді київська влада підписала договір з компанією «Альфа Пей Термінал», яку пов’язують з мером Харкова Геннадієм Кернесом. Фірма мала вкласти у проект понад 117 млн грн і за це отримувати 8,4%  від вартості проїзду, а в 2014 р. умови змінили і фірма погодилася на 4,5%.

У 2015 р. договір з інвестором договір розірвали. Компанія навіть безуспішно намагається відсудити у міста 573 млн грн, з яких 475 млн грн «втраченої вигоди».

Найменування товару Одиниця

виміру

Кількість, од. Ціна, грн./од.,

із ПДВ

Комплект №1 (Кількість дверей – 2 од.)

Бортовий комп’ютер Ridango TC16A – 1 од.

Валідатор Ridango DV15SE – 1 од.

Термінал водія Waysion M7R– 1 од.

Монтажний комплект №1 – 1 од.

комплект 25 141 312
Комплект №2 (Кількість дверей – 3 од.)

Бортовий комп’ютер Ridango TC16A – 1 од.,

Валідатор Ridango DV15SE – 3 од.

Термінал водія Waysion M7R – 1 од.

Монтажний комплект №2 – 1 од.

комплект 1 000 209 856
Комплект №3 (Кількість дверей – 4 од.)

Борговий комп’ютер Ridango TC16A – 1 од.

Валідатор Ridango DV15SE – 5 од.

Термінал водія Waysion M7R – 1 од.

Монтажний комплект №3 – 1 од.

комплект 450 278 400
Комплект №4 (Кількість дверей – 5 од.)

Бортовий комп’ютер Ridango TC16A – 1 од.

Валідатор Ridango DV15SE – 6 од.

Термінал водія Waysion M7R – 1 од.

Монтажний комплекті – 1 од

комплект 22 312 048
Комплект №5 (Кількість дверей – 6 од.)

Бортовий комп’ютер Ridango TC16A – 1 од.

Валідатор Ridango DV15SE – 7 од.

Термінал водія Waysion M7R – 1 од.

Монтажний комплект №5 – 1 од.

комплект 3 345 504
Прилад інспекції Smartpeak C5000 шт. 300 61 440

 

«Укрпатент» дасть своєму і прокурорському фавориту 5 мільйонів на систему документообігу

$
0
0

ДП «Український інститут інтелектуальної власності» 20 жовтня за результатами тендеру замовило ПрАТ «Фінпорт Текнолоджіс Інк.» пакет програмного забезпечення для автоматизації офісу на 5,20 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Протягом року створять комплексну автоматизовану систему для здійснення процедур щодо забезпечення державної реєстрації авторських прав і договорів, які стосуються прав авторів на твори (КАС ДР АП). Зокрема вона включатиме підсистеми Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір та Державного реєстру договорів, які стосуються права автора на твір. Разом із софтом замовник отримає всі виключні майнові права на нього, а виконавець рік здійснюватиме гарантійну підтримку безкоштовно.

Ціна угоди майже на піввідсотка нижча від очікуваної вартості закупівлі в 5,22 млн грн.

Акціонерами «Фінпорт Текнолоджіс Інк.» є відомий львівський бізнесмен у сфері нафто-газовидобутку («Укрнафтогазінвест») Зіновій Козицький із 42,7% та вихідці з Донецька – Ольга Петренко із 18% і Юрій Петренко із 24,8%.

Усього з 2008 року переможець виграв тендерів на 20,19 млн грн., переважно в «Укрпатенту» та органів прокуратури.

Нині єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «АМ Інтегратор Груп» донеччанина Михайла Бреймана та киян Валерія Абдульманова і Світлани Крекотень. Раніше Брейман був співзасновником ТОВ «АМІ» разом із литовською фірмою «Фінансові та інженерні консультації» росіян Ігоря Турова та Ольги Лобанової, нинішніх власників ТОВ «АМІ-Україна». У 2011-2012 роках єдиним засновником «АМІ» був Анатолій Нозік, партнер Іллі Нехаєва – зятя тодішнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

КМП «Інформпроект» не допустили до аукціону за банківську гарантію з додатковими умовами, використання програм із закритим кодом, а також відсутність обґрунтування застосування рівнів кросплатформності та стислого опису функції щодо формування та подання до центрального органу виконавчої влади.

Анонімна фірма перед розкриттям заявила, що вартість запропонованої розробки системи електронного документообігу значно перевищує вітчизняні аналоги і навела приклади: Кабінет міністрів – 2 млн грн., Міністерство фінансів – 200 тис грн. Замовник відповів, що «учасник самостійно визначає загальну ціну пропозиції, а також вартість складових такої ціни з урахуванням вимог тендерної документації до предмета закупівлі».

 

Етап надання послуг Вартість, грн.
Формування вимог до КАС ДР АП 300 000
Розробка концепцій Державних реєстрів, що входять до складу КАС ДР АП 350 000
Розробка концепції КАС ДР АП 242 000
Розробка Технічних завдань на підсистеми державних реєстрів, що входять до КАС ДР АП 219 000
Розробка Технічного завдання КАС ДР АП 219 000
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «Бюлетень» 276 380
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «Державний реєстр свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір» 276 380
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «Державний реєстр договорів, які стосуються права автора на твір» 276 380
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «Каталог» 276 380
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «Шаблони: АРМ заявника, АРМ фахівця» 276 380
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «Реєстрація користувачів» 376 000
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «АРМ заявника» 376 000
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «АРМ фахівця» 376 000
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистеми «Bot-платформа», «HelpDesk» 376 000
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «Е-архів» 376 000
Технічний проект (проектні рішення). Постачання програмної продукції: Підсистема «Статистика» 376 000
Робоча документація 95 100
Введення в експлуатацію 134 000
Усього: 5 197 000

 

Конотопський авіазавод замовив софту на 33 мільйонів фірмі, яка робила систему документообігу Гройсману

$
0
0

ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» ДК «Укроборонпром» 22 листопада уклало угоду з ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Інформаційні технології» про послуги із впровадження програмного забезпечення на 33,10 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Замовили програмний комплекс «IT-Enterprise». Строк надання послуг – до кінця 2020 року. Файл звіту про укладення договору не опублікований, тож деталі підряду невідомі.

Засновниками київських «Інформаційних технологій» є Володимир Михайлов, Олександр Скріпін, Костянтин Шурек і Олег Щербатенко. Фірма є одним з найбільших учасників відповідного ринку України і має впроваджувальний центр також у Росії.

У квітні ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» ДК «Укроборонпром» замовило їй якихось послуг щодо проектування та розроблення у сфері інформаційних технологій на 25,55 млн грн.

Нагадаємо, торік Міністерство освіти і науки замовило фірмі постачання і налагодження Системи електронного документообігу «IT-Enterprise» за 43 тис грн. Тоді у тендерній заявці «Інформаційні технології» навели кілька прикладів успішного впровадження системи «IT-Enterprise». У тому числі вказано проект у Вінниці, впроваджений після 2008 року, коли мером міста був нинішній голова уряду Володимир Гройсман. У тому числі вказано відкриття «Прозорого офісу» в будівлі міськради. Також прізвище Гройсмана фірма використала у презентації роботи своєї системи.

«Авіакон» входить у державний концерн «Укроборонпром», який з літа 2014 року очолює Роман Романов. Раніше Романов займався торгівлею автомобілями, в тому числі «Хюндай», які в Україні збирає корпорація «Богдан» Олега Гладковського (Свинарчука), співвласником котрої раніше був президент Петро Порошенко. Гладковський займає посаду першого заступника секретаря СНБО та курує діяльність «Укроборонпрому».

«Укргазбанк» замовив екс-губернатору Рівненщини банківський софт за 6,5 мільйона

$
0
0

ПАТ АБ «Укргазбанк» 24 жовтня уклало угоду з ТОВ «Реноме-Смарт» про послуги з постачання програмного забезпечення на 6,50 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До середини 2018 р. розроблять і впровадять модулі «Мобільний банкінг» та «Інтернет-банкінг» у якості складових частин програмного забезпечення «Сервер ToMaS» із наданням невиключного права на їх використання. Сам «Сервер ToMaS» був придбаний держбанком у «Реноме-Смарт» ще у березні за 5,58 млн грн.

Фірма створить додаток для мобільних пристроїв на Android та iOS і сервіс для браузерів.

Засновниками рівненської «Реноме Смарт» є ПрАТ «Реноме», Анатолій Кричильський і Віктор Матчук – колишній губернатор Рівненської області (2006-2010 рр..), екс-нардеп від блоку «Наша Україна – Народна самооборона». Крім того, Матчук входить до керівництва Конфедерації будівельників разом із Олександром Глімбовським та є членом Президії Аграрної партії України Віталія Скоцика, від якої йшов у Рівненську облраду в 2015 р.

Акціонерами «Реноме» є ті ж Віктор Матчук і Анатолій Кричильський, а також Оксана Вікторівна Матчук, Зоя Ходаковська, Сергій Бербенець і Надія Гладкевич.

Усього з 2008 р. «Реноме-Смарт» отримала підрядів на 98,45 млн грн., переважно у банків.

Найменування послуги Вартість, грн.
Розробка технічного завдання «Мобільний банкінг» (із ПДВ) 120 000
Розробка технічного завдання «Інтернет-банкінг» (із ПДВ) 120 000
Програмне забезпечення «Мобільний банкінг» (без ПДВ) 1 880 000
Програмне забезпечення «Інтернет-банкінг» (без ПДВ) 3 880 000
Послуги з впровадження у тестовому і продуктивному середовищах (із ПДВ) 416 667
Усього: 6 500 000

 


Мінінфраструктури з подачі АМКУ розбиває монополію екс-замголови митниці на документообіг у морпортах

$
0
0

Міністерство інфраструктури України направляє в Кабмін погоджений з АМКУ проект постанови із пропозицією щодо створення інформаційної системи «Морське єдине вікно». Про це повідомила уповноважена АМКУ Агія Загребельська.

Система взаємодіятиме з усіма іншими системами, задіяними в технологічній схемі пропуску через державний кордон водних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними.

Впроваджується «Морське єдине вікно», адміністратором якого буде ДП «Адміністрація морських портів України». Далі до нього підключаються інформаційні системи електронної взаємодії, що впроваджуються учасниками портового співтовариства або окремо кожним із його учасників з урахуванням Типової технологічної схеми та Правил надання послуг у морських портах України, що затверджується Мінінфраструктури.

За словами Загребельської, це означає, що учасники портового співтовариства зможуть обирати, використовувати Інформаційну систему портового співтовариства (ІСПС) від ТОВ «ППЛ 33-35», або інші інформаційні системи на ринку, або створити свою.

Нагадаємо, в 2013 році в Одеському торговельному порту в якості пілотного проекту була впроваджена ІСПС. Тоді було заявлено, що буде створене «єдине вікно», в яке підприємці для оформлення вантажу будуть подавати документи для контролюючих органів  в електронному вигляді. Однак цей проект перетворився у приватну монополію фірми «ППЛ 33-35». За даними програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», це стало звичайною електронною чергою, бо після перегляду документів контролюючими органами підприємцям все одно необхідно їхати із тими самими документами, щоб контролери проставили печатки і підписи. За право постояти в черзі потрібно платити, але не державному порту. І Адміністрація морських портів України недоотримує десятки мільйонів гривень через монополію «ППЛ 33-35» на електронний документообіг у морських портах.

Із кінця 2016 р. АМКУ досліджував, чи відповідає порядок використання та підключення до ІСПС вимогам законодавства про захист економічної конкуренції. У квітні 2017 року комітет схвалив свої пропозиції до Кабміну щодо вирішення проблеми. А влітку відкрив справу щодо зловживання «ППЛ 33-35» монополією на ринку послуг з технічної підтримки та обслуговування ІСПС.

Одеська «ППЛ 33-35» належить ПрАТ «Пласке» Олега, Людмили та Інесси Платонових.

Із 2013 р. нею керує Олександр Федоров, який довго працював на митниці. Зокрема, він був заступником голови Державної митної служби України з 2005 р. принаймні по 2010 р.

До 2013 р. «ППЛ 33-35» очолював Іван Ліптуга – нинішній радник першого віце-прем’єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

Платонов є членом громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі та президентом Асоціації транспортно-експедиторських та логістичних організацій України «Укрзовніштранс». Він заснував Благодійний фонд сприяння муніципальному баскетбольному клубу «Одеса», а Людмила та Інесса Платонови – ТОВ «Пласке Тревел».

Директором «Пласке» зараз є Сергій Соколов, а раніше посаду займав Артем Хачатурян.

Екс-менеджерка Кардакова на 103 мільйони комп’ютеризує айтішників залізниці, яких куруватиме менеджерка росіян

$
0
0

Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Українська залізниця» 24 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «ІТ-Інтегратор» обладнання, софту і послуг на 103,06 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2018 р. модернізують і розширять функціональність інформаційної системи «УЗ» для забезпечення безпеки інформаційно-телекомунікаційних ресурсів. Впровадять:

  • систему підключення до мереж загального користування (Інтернет);
  • систему Єдиної мережі передачі даних «УЗ» включно з обладнанням «ГІОЦ» та відокремлених підрозділів «УЗ» та їх структурних підрозділів;
  • систему моніторингу та керування, у тому числі інформаційною безпекою;
  • систему обчислювального комплексу «ГІОЦ»;
  • систему інфраструктурних сервісів Microsoft.

Повний перелік обладнання, софту і послуг із цінами, виробниками та гарантійними строками можна побачити у таблиці нижче.

Примірники комп’ютерної програми Microsoft WinSvrCAL 2016 SNGL OLP C DvcCAL коштують по 933 грн. У відкритих джерелах їх можна знайти по 42 євро, або 1 334 грн.

Ціна угоди на 20% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 129,00 млн грн.

ТОВ «Євротелеком» через АМКУ домоглося зміни низки дискримінаційних технічних вимог, яким відповідав лише один виробник, але так і не прийшло на тендер.

Засновником «ІТ-Інтегратор» (стара назва – «Укр-Інвест-Консалтинг») є Надія Омельченко, яка володіє ТОВ «Імекс Рітейл» із Романом Омельченком. Раніше вона була директором нині ліквідованої ГО «Спілка діячів в галузі інформаційних технологій «ІТ-клуб», де підписантом був Олександр Кардаков. А також співволоділа і керувала припиненим ТОВ «Нью-Проджект» (раніше – «Октава Аутсорсинг»), бенефіціаром якого теж був Кардаков.

Раніше «ІТ-Інтегратор» належав кіпрським офшорам: «Крамарія Холдінгс Лімітед» («Kramaria Holdings Limited»), а до того – «Редрікс Холдинг Лімітед» («Redrix Holding Limited, Llc»). Директором із жовтня 2015 р. є Максим Жданов.

Єдиним конкурентом було ДочП «Ес Енд Ті Україна», чиїм незмінним директором із 2001 р. є Юрій Лисецький. Він відомий як бізнес-партнер екс-голови «Укртелекому» Григорія Дзекона і Євгена Зиміна.

Минулого тижня стало відомо, що в. о. директора з питань інформаційних технологій «Укрзалізниці» була призначена Світлана Каткова, відома як віце-президент ТОВ «Астерос Україна».

Це дружина Сергія Каткова, який у 2004 році працював у комп’ютерному управлінні Центрвиборчкому під керівництвом Сергія Ківалова із вищезгаданим Зиміним, торішнім керівником ІТ-відділу «Укрпошти». Згідно так званих «плівок Рибачука», Катков брав безпосередню участь у фальсифікації виборів на користь Януковича, що і призвело до першого Майдану.

Світлана Каткова працювала в «Укртелекомі», правління якого очолював Дзекон.

Раніше «Астерос Україна» мало спільну адресу з «Пріокомом». Торік ці фірми засвітилися в якості спаринг-партнерів на тендері «Укрпошти» із закупівлі послуг розробки софту для контакт-центру поштарів за 5,68 млн грн.

Нині засновником і директором «Астерос Україна» є Леонід Копач із Чернігівщини, а підписантом – Юрій Великий. Раніше фірма належала Великому і кіпрський компанії «Астерос технолоджі солюшинз холдінгз лімітед», чиїми бенефіціарами були росіяни Ірина Макєєва, Юрій Бяков, Дмитро Кошелев, Борис Поляков та Михайло Гаврилов.

Бяков – основний акціонер російського системного інтегратора АТ «Астерос», який обслуговує Адміністрацію Президента РФ, Міністерство оборони РФ, ФСБ і так далі.

 

Найменування обладнання/софту/послуги Одиниця виміру Гарантія, міс. Виробник Кількість, од. Ціна, грн./од. із ПДВ
Міжмережевий екран з функціями захисту від сучасних мережевих загроз (Next Generation Firewall, NGFW) Cisco Firepower 4110 NGFW Appliance FPR4110-NGFW- K9 к-т 36 Cisco Systems, Inc. 1 11 065 784,40
Програмне забезпечення системи захисту від шкідливого коду (malware) Cisco AMP Private Cloud Virtual Appliance FP-AMP- CLOUD-SW к-т 36 Cisco Systems, Inc. 1 10 527 345,60
Міжмережевий екран з функціями захисту від сучасних мережевих загроз (Next Generation Firewall, NGFW) Cisco Firepower 4110 NGFW Appliance FPR4110- NGFW-K9 к-т 36 Cisco Systems, Inc. 1 9 319 813,20
Програмне забезпечення системи аналізу поведінки мережевого трафіку (NBAD) Cisco StealthWatch VE Appliance та сервісна підтримка по реагування на інциденти Cisco Security Incident Response Advisory Services к-т 36 Cisco Systems, Inc. 1 7 525 856,40
Програмне забезпечення резервного копіювання IBM Spectrum к-т 36 IBM Corporation 1 6 798 054,00
Система захисту від загроз та «атак нульового дня» (пісочниця) Cisco Threat Grid 5004 к-т 36 Cisco Systems, Inc. 1 5 249 124,00
Система зберігання даних NetApp E2800 шт. 36 NetApp, Inc. 1 2 882 959,20
Система захисту електронної пошти Cisco ESA C390 Email Security Appliance ESA-C390-K9 к-т 36 Cisco Systems, Inc. 1 2 453 419,20
Програмно-апаратний комплекс керування пристроями мережевої безпеки Cisco Firepower Management Center 2500 Chassis FMC2500-K9 шт. 36 Cisco Systems, Inc. 1 2 075 911,20
Мережевий екран захисту веб-додатків FortiWeb FWB-1000E-EU шт. 36 Fortinet, Inc. 2 1 852 821,60
Сервер IBM Power System S822 шт. 36 IBM Corporation 2 1 835 293,20
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми системи централізованого управління доступом Oracle Identity Governance Suite , NUP, Perpetual з технічною підтримкою на 3 роки к-т 36 Oracle Corporation 1 1 756 255,20
Програмна продукція VMware vSphere 6 with Operations Management Ent Plus Acceleration Kit for 6 CPU з технічною підтримкою Basic Support/Subscription for 3 Year шт. 36 VMware, Inc 1 1 650 504,00
Сервер Cisco HyperFlex HX220c M4 шт. 36 Cisco Systems, Inc. 3 1 606 714,80
Послуга з впровадження та налаштування обладнання згідно Додатку 6 послуга 1 1 578 461,30
Маршрутизатор Cisco ASR1001-X шт. 36 Cisco Systems, Inc. 2 1 468 395,60
5. Маршрутизатор Cisco Cl- CISC04451/K9 Cisco ONE ISR 4451 (4GE,3NIM,2SM, 8G FLASH,4G DRAM, IPB) шт. 36 Cisco Systems, Inc. 8 1 427 372,40
Програмне забезпечення централізованої системи керування підключенням до локальних обчислювальних мереж Cisco Identity Services Engine типу R-ISE-VM-K9 к-т 36 Cisco Systems, Inc. 1 914 121,60
Маршрутизатор Cisco Cl- CISC04351/K9, Cisco ONEISR 4351 (3GE,3NIM,2SM,4G FLASH,4G DRAM,IPB) шт. 36 Cisco Systems, Inc. 10 787 906,80
Програмне забезпечення системи керування мережею Cisco Prime Infrastructure 3.1 к-т 36 Cisco Systems, Inc. 1 602 982,00
Комплект для модернізації стрічкової бібліотеки DELL TL4000 шт. 12 Dell Inc. 1 586 459,20
Комутатор UCS Hyperflex System 6248 шт. 36 Cisco Systems, Inc. 2 434 829,60
Блейд-сервери PowerEdge M630 шт. 36 Dell Inc. 2 423 906,00
Програмна продукція VPP L3 VMware vSphere 6 Enterprise Plus for 1 processor з технічною підтримкою Basic Support/Subscription for 3 year шт. 36 VMware, Inc 6 248 439,60
Програмна продукція VPP L3 VMware vSphere 6 with Operations Management Enterprise Plus з технічною підтримкою Basic Support/Subscription 3 years шт. 36 VMware, Inc 6 213 860,40
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми Microsoft SharePointSvr 2016 SNGL OLP C шт. 36 Microsoft Corporation 2 211 011,60
Комутатор Cisco WS-C3850-24T шт. 36 Cisco Systems, Inc. 2 203 606,40
Комплект для модернізації комутаторів Brocade 300 шт. 12 Dell Inc. 2 106 034,40
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми Microsoft SQLSvrStd 2016 SNGL OLP C шт. 36 Microsoft Corporation 2 27 925,20
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми Microsoft WinSvrDCCore 2016 SNGL OLP 2Lic C CoreLic шт. 36 Microsoft Corporation 72 23 985,60
Комплект для модернізації блейд-серверів PowerEdge М630 шт. 12 Dell Inc. 4 17 127,60
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми Microsoft SQLCAL 2016 SNGL OLP C DvcCAL шт. 36 Microsoft Corporation 100 6 500,40
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми Microsoft SysCtrStdCore SNGL LicSAPk OLP 2Lic C CoreLic шт. 36 Microsoft Corporation 136 5 149,20
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми Microsoft AdvancedThreatAnltcsCltMgtLic SNGL LicSAPk OLP C PerUsr шт. 36 Microsoft Corporation 25 4 615,20
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми Microsoft SharePointStdCAL 2016 SNGL OLP C UsrCAL шт. 36 Microsoft Corporation 100 3 813,60
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми Microsoft WinSvrSTDCore 2016 SNGL OLP 2Lic C CoreLic шт. 36 Microsoft Corporation 136 3 432,00
Програмна продукція організації двофакторної автентифікації ESET Secure Authentication, на 3 роки шт. 36 ESET, spol. s r.o. 49 1 060,80
Програмна продукція: примірник комп’ютерної програми Microsoft WinSvrCAL 2016 SNGL OLP C DvcCAL шт. 36 Microsoft Corporation 105 932,86

 

Столичним п’ятикласникам накупили ноутбуків-трансформерів на 10 мільйонів

$
0
0

Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА 3 листопада за результатами тендеру замовив ТОВ «АйТі-Солюшнс» комп’ютерів для шкіл за програмою «Електронний підручник» на 9,84 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять:

  • 770 ноутбуків-трансформерів HP x2 210 G2 1VX39ES із сенсорним екраном Multitouch діагоналлю 10,1″, оперативною пам’яттю 2 ГБ, чотирьохядерним процесором із частотою не менше 1,9 ГГц та мишкою по 12 600 грн.
  • 9 нетбуків HP 15-bs544ur без софту по 5 664 грн.
  • 7 моноблоків HP All-in-One 21,5″ FHD Intel Pentium J3710 із клавіатурою і мишкою по 12 858 грн.

На ноутбуки-трансформери встановлять Windows 10 Ukrainian Education, електронні підручники та електронні освітні ресурси для 5 класу виробництва «E-pidruchnyky», а також антивірус із п’ятирічною підтримкою.

На ринку вони продавалися без освітнього софту, антивірусу і мишки по 10 700 грн.

У вересні 2016 р. КМДА купила п’ятикласникам планшетні комп’ютери невідомої моделі діагоналлю від 11,6″ із додатковим софтом трохи дорожче – по 12 900 грн.

Гарантійний строк на ноутбуки-трансформери складає рік, а на моноблоки і нетбуки – два роки. Сума угод на 3% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 10,14 млн грн.

Закупівлю провели з другої спроби. Перший тендер відмінили, бо на торги щодо моноблоків і нетбуків ніхто не прийшов, а на торгах щодо ноутбуків-трансформерів обох нинішніх учасників відхилили за нестачу довідок про наявність центру техпідтримки по телефону і через інтернет.

Компанія «Айті-Солюшнс» належить Сергію Хачиньяну, який також володіє ТОВ «Датаком» разом із Сергієм Багрієм і Жоржем Мартиросяном.

Із грудня 2014 р. переможець отримав держпідрядів на 309,40 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Вівере Бене 2» Наталії Смірнової і Надії Старенко. Ним керує Ярослав Кохан, який у 2014 р. був науковим співробітником Інституту педагогічних інформаційних технологій Національної академії педагогічних наук України.

Фірма раніше знаходилася по вул. Січових стрільців, 52-А, корп. 2 разом із ТОВ «Видавництво «Розумники» Тетяни Вікторівни Кохан, Ігоря Каплаушенка і Тараса Шевченка. Директором видавництва є Олександр Валерійович Кохан.

Із 2010 р. суперник виграв тендерів на 140,88 млн грн.

Знайомі ФОПи зі спільним мобільним розіграли 3 мільйони донецького суду на комп’ютери

$
0
0

Донецький окружний адміністративний суд 12 грудня за результатами відкритих торгів замовив підприємцеві Роману Ларкіну комп’ютерів на 2,65 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

З договору невідомо, комп’ютери яких моделей замовлено, оскільки замовник не завантажив додатків до угоди. У тендерній документації суд писав про намір придбати 20 персональних комп’ютерів (у складі: системний блок, монітор, клавіатура мишка – 18 од., та тим же набором без монітору – 2 од.), а також 150 портативних комп’ютерів (5 з них на процесорі IntelCore i5, решта – IntelCore i3 або i5/RAM).

Вартість першого лоту склала 350 тис. грн, другого – 2,3 млн грн.

За перемогу у тендері змагались ТОВ «Діавестенд комплексні рішення» та підприємці Роман Ларкін та Петро Чекар. У ході аукціону останній не знижував своєї первинної пропозиції, а в результаті цінової гри на пониження між Ларкіним та фірмою, по кожному з лотів переміг підприємець Ларкін.

Петро Чекар є співзасновником слов’янського ТОВ «Планета ІТ» разом з Романом Падалком, Максимом Дудченком та Русланом Гусаком. Останній також зареєстрований як підприємець – на його рахунку 4 підписаних договорів з Відділом освіти Слов’янської міськради загальною вартістю 44 тис. грн. Усі замовлення Гусак отримав у рамках неконкурентної процедури звітування про укладений договір.

Як підприємець Чекар брав участь лише у двох закупівлях, отримавши одне замовлення від комунального «ЕЗО “Міськсвітло”» за 15 тис. грн.

Переможець торгів Роман Ларкін раніше використовував мобільний номер «0953178905», який обліковується також за згадуваним Русланом Гусаком, а також мейл з назвою фірми «Планета ІТ» (planet.it@mail.ru), потому вказував контактним стаціонарний номер фірми 0626621433, а також мобільний 0955126729, також використовуваний Чекарем.

У період часу з листопада 2016 року по сьогодні Роман Ларкін отримав держзамовлень на загальну суму 3,19 млн грн.

«Нафтогаз» скупився планшетами iPad на 710 тисяч

$
0
0

ПАТ «НАК «Нафтогаз України» 20 листопада за результатами тендеру замовив ТДВ «Інженерно-будівельна фірма «ЛДС» планшетних комп’ютерів на 710 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 20 планшетів Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Grey з операційною системою iOS 10, модулями Wi-Fi, 3G і 4G, сканером відбитків пальців по 35 500 грн. Гарантійний строк становить рік.

В інтернет-магазинах модель MPHG2 із такими характеристиками продають дещо дешевше – по 25 757-32 899 грн., однак невідомо, чи входить у ціну ПДВ.

Ціна угоди на 14% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 830 тис грн.

ФОП Білоус Сергій Анатолійович із нижчою на 2% ціною відмовився підписувати угоду.

Дорожчими конкурентами були ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енглер» Юрія Гречишкіна і Михайла Каліткіна, ТОВ «Інфотрейд» Ігоря Насібулліна, ТОВ «Ес Ті Сі» Володимира Захарченка, Артема Волькіса і Сергія Дудковського

Створена у 1993 році столична «Інженерно-будівельна фірма «ЛДС» зі статутним капіталом 1 грн. належить Тетяні Благодаровій та директору Олександру Хандогіну.

Благодарова також керує ДочП «Цептер Інтернаціональ Україна» компанії «Ю Бі Ей Юнайтед Бізнес Ектівітіс Холдінг АГ» (Швейцарія) Філіпа Цептера із Сербії.

Заробити на монопольному вуайеризмі

$
0
0

Купуючи смарт-камери для «повсюдного» відеоспостереження у Києві, КМДА «заточує» тендерну документацію під «HikVision». Постачальники «Huawei» пручаються.

У всьому світі триває конкурентна боротьба за першість двох світових гігантів з виробництва камер – «Huawei» і «HikVision». У хід йдуть як чесні методи конкуренції, так і не дуже. Як от, для прикладу – публікація висновків про уразливість камер конкуруючого заводу-виробника з ненав’язливою приміткою «для інформаційних цілей». Словом, змагальність великого бізнесу у чистому вигляді.

В Україні ця бійка розгорнулась на тлі реалізації багатомільйонного проекту зі створення комплексної системи відеоспостереження у Києві.

Згідно з планом, цілодобове відеоспостереження з функціями розпізнавання облич та номерів авто має з’явитися у всіх багатолюдних місцях столиці: на станціях метро, закладах охорони здоров’я, навчальних закладах, туристичних об’єктах тощо.

Станом на жовтень цього року комунальники встановили майже 5 тисяч смарт-камер, із них лише 3% – виробництва «Huawei». Невдовзі має з’явитись ще 3 тисячі камер. Ціна питання на найближчий період – 147 млн. грн на самі камери, комп’ютерне приладдя для мозкової частини системи, тощо.

Основний потік коштів пішов через комунальне підприємство «Інформатика», підзвітне Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Комунальники вже замовили товарів та послуг на понад 185 млн грн (див. перелік завершених тендерів у таблиці).

Фактично з перших тендерних кроків стало зрозуміло – мерія обрала «HikVision». Однак перші півроку видавала себе за зразкового замовника: оголошувала відкриті торги, на яких в ідеалі покупець має насолоджуватись падінням ціни в результаті жвавої конкуренції продавців.

Але не з нашим щастям. Комунальники відразу зашили дискримінаційні вимоги, які точно вказували на бажання отримати камери «HikVision» і небажання мати справу з іншими світовими виробниками.

(які конкретно юробличчя перемагали, та кого викидали з торгів – див. Перелік завершених закупівель КП «Інформатика», здійснених в межах впровадження комплексної системи відеоспостереження у Києві)

Звісно «хуавеївці», які і в світовому масштабі не дають розквітнути монополії, і в Україні дали бій на території Антимонопольного комітету. І в ході цих засідань журналісти «Наших грошей» почули про такі основні «відсікачі»:

  • Дублювання технічних характеристик камер «HikVision» при лінії захисту – «камери Dahua чи Flir відповідають прописаним вимогам тендерної документації» (насправді – не відповідають);
  • Прописування технічних вимог таким чином, що завод-виробник може виготовити затребувані камери хіба що під замовлення (відсутнє серійне виробництво). І, як з’ясувалось, такі камери в Україні можна придбати лише через одного дистриб’ютора;
  • Встановлення низки технічних вимог, необхідність яких замовник пояснити не зміг (як приклад – вимога робочого температурного діапазону від -20°C до +60°C для камер, які планували встановити на фасадних стінах метрополітену з внутрішньої сторони);
  • Включення у перелік технічних характеристик камер мережевих протоколів HIK Cloud P2P, SADP, які є власними протоколами виробника «HikVision» – тобто, їхніх аналогів не існує.

Після цього комунальники пішли ще далі. Спочатку вони заявили, що «хуавеївці» зашивають в своє обладнання російський софт (агресор, війна і так далі). І після цього перестали бавитись у відкритість та конкурентність, оголосивши у грудні переговорну процедуру закупівлі саме обладнання «HikVision» на 119,85 млн грн. в улюбленого ТОВ «Інтелекшуал констракшн».

Ні тендерної документації, ні складових комплекту, ні цін – нічого. Тільки словесні оболонки на зразок:

«виникла необхідність в модернізації ПАК та загальноміської комплексної системи відеоспостереження […] впровадження елементів інтелектуальної транспортної системи, адаптивного керування дорожнім рухом, трекінг, ідентифікацію».

В обґрунтуванні комунальники також зазначили, що альтернативи «Інтелекшуал констракшн» як виконавцю замовлення немає, а для серйозності аргументів послались на висновки консультативного повідомлення експертів Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту.

Це можливо звучить якось незрозуміло, тому повторимо – для підтвердження унікальності «HikVision» комунальники використали не державну експертизу, а просто чиїсь «консультативні» думки. Таких думок щодня в курилках та фейсбуках звучить мільярдами.

Звісно дилери конкурентів оскаржуватимуть в АМКУ і цей вияв безпосередності (розгляд скарги відбудеться 22 грудня). Однак, у всій цій історії найбільше бентежить інше.

Будь-яка монополія шкодить неадекватним співвідношенням ціна-якість. Тому монополістів у всьому світі контролюють саме на предмет ціни їхніх товарів, аби вони не дерли три шкіри зі споживачів. Так ось. Комунальники свідомо засекретили ціну камер «HikVision».

Це зробили ось таким нехитрим маневром. Предметом закупівлі визначили не окремі камери різних найменувань, а комплекти з різних камер, які якраз і коштують незрозумілих грошей без розбивки по цінах на окремі найменування всередині. Наприклад ось так, як на скріншоті:

І все. Як тепер зрозуміти скільки коштують окремі камери, ціни на які можна було б погуглити?

Тому журналіст «Наших грошей» в кулуарах АМКУ напряму спитав у директора ІТ Департаменту КМДА Юрія Назарова про ціни на камери. І Назаров пообіцяв їх надати.

– Ви точно покажете ціну за кожну окрему камеру?

– Надсилайте запит, покажемо.

Показали. Цілий тиждень комунальники «шукали» ціни на камери і врешті надіслали копії договорів від 2017 року з додатками, які вже і так були завантажені в «Прозорро» – тільки там немає цін за одиницю камери «HikVision».

«Надати інформацію за одиницю складової комплекту комплексних систем відеоспостереження не вбачається за можливе з огляду на те, що за вказаними договорами закуповувались не окремі складові комплекту, а комплексні системи відеоспостереження та роботи по їх створенню й введенню в експлуатацію, як комплектне устаткування й комплексні послуги», – повідомили підлеглі Назарова і продовжили пиляти десятки мільйонів на незрозуміло чому обраному обладнанні «HikVision».

А поки в АМКУ з’ясовуватимуть рівень хворобливості конкуренції, проспонсорованої київськими комунальниками, нам залишається хіба що слідкувати за тим, у кого тишком-нишком осідають бюджетні мільйони. Тому що в основі будь-якої штучної монополії – неринкові ціни, а якщо їх відстоює та візує сам замовник – без кримінальних проваджень не обійдеться.

І відмітимо, що непрозоре обрання монопольного закордонного постачальника вже стало фішкою мерії Віталія Кличка. Окрім відеокамер так само заточувались торги під:

  • Трамваї «Pesa» (Кличко спочатку домовився з поляками, а потім влаштував псевдоторги);
  • Компостери «Київпастрансу» (не так давно мерія у «ручному режимі» замовила електронне обладнання для наземного транспорту за 365 млн грн, попередньо прописавши тендерну документацію так детально, що четверо з п’яти фірм-учасників запропонували товари одного виробника. Потому пропозиції трьох з них відхилили, а замовлення дісталось компанії «Амріта комплексні рішення» Сергія Краковецького);
  • Очистка води на «Київводоканалі» (як випливає з досвіду «Київводоканалу», дискримінаційні умови торгів є однією з фундаментальних передумов для розпилу коштів через завищення вартості предмета закупівлі. А після провального проекту «Питна воду з-під крана» для Оболонського району Києва за 580 тис. євро, мер Кличко мав би також розуміти, наскільки невдалою ідеєю є платити кошти знайомим фірмам, попередньо окресливши їх «поза конкуренцією»)

Що ж стосується битви світових виробників відеокамен, то далі, на жаль, ще – буде. І не тільки про Київ, а й про інші міста України. «Наші гроші» вже зафіксували заточку під «HikVision» в Одесі. А це означає, що на боці цього виробника грає хтось високопоставлений у центральній владі України, а не локальний гравець, який не може мати одночасний вплив і на Кличка, і на Труханова.

Юлія Костюк, «Наші гроші»

 

Перелік завершених закупівель КП «Інформатика», здійснених в межах впровадження комплексної системи відеоспостереження у Києві

$
0
0

Докладніше про формування монополії «Хіквіжн» у статті «Заробити на монопольному вуайеризмі»

Предмет Переможець* Вартість договору, млн грн Дата підписання договору Конкуренти Відхилені пропозиції
Впровадження системи оповіщення в разі виникнення надзвичайних ситуацій ТОВ «Білінтех Україна» 2,99 17.11.2016 ТОВ «Бейсік Груп»                                    ТОВ «Мікросистеми Експрес Телеком» ТОВ «Бейсік Груп»

ТОВ «Мікросистеми Експрес Телеком»

впровадження системи оповіщення в разі виникнення надзвичайних ситуацій (додаткова закупівля) ТОВ «Білінтех Україна» 0,88 18.05.2017 Х Х
придбання, інсталяція та супровід ліцензованого програмного забезпечення ТОВ «Айті-Солюшнс» 5,94 02.12.2016 ТОВ «Ам Інтегратор Софт» Х
закупівля та розгортання програмно-апаратного комплексу ситуаційного центру із протидії загрозам у місті Києві, 1 черга ТОВ «Каргон» 24,84 14.12.2016 ТОВ «Спейс Ай Ті» Х
Сервери ТОВ «Новітні цифрові технології» 8,9 23.12.2016 ТОВ «Нетвейв» Х
створення комплексної системи відеоспостереження на Конгресно-виставковому центрі «Парковий» та Паркова дорога у місті Києві ТОВ «НВФ Охоронні системи НВ» 1,59 13.05.2017 ТОВ «Основи Безпеки» Х
створення комплексної системи відеоспостереження на туристичних об’єктах Оболонського району ТОВ «НВФ Охоронні системи НВ» 3,19 13.05.2017 ТОВ «НПО Інфотех» Х
створення комплексної системи відеоспостереження на площах Михайлівській, Софіївській та вул. Хрещатик, у межах вул. Б.Хмельницького та вул. Прорізної у місті Києві ТОВ «Інтелекшуал констракшн» 3,09 13.05.2017 ТОВ «Каргон» Х
створення комплексної системи відеоспостереження на площах Конституції, Контрактова та Поштова у місті Києві ТОВ «Техком-Сервіс» 2,85 13.05.2017 ТОВ «Техсервіс-Інженірінг»

ТОВ «Основи Безпеки»

ТОВ «НПО Інфотех»

ТОВ Техсервіс-Інженірінг
створення комплексної системи відеоспостереження на Броварському проспекті у місті Києві ТОВ «НПО Інфотех» 3,43 13.05.2017 ТОВ “Техсервіс-Інженірінг”

ТОВ “НВФ Охоронні системи НВ”

Х
створення комплексної системи відеоспостереження на Андріївському узвозі та вул.Сагайдачного ТОВ «Основи безпеки» 3,19 31.05.2017 ТОВ «Техком-Сервіс»                            ТОВ «НПО Інфотех» Х
програмно-апаратний комплекс для автоматичного обробляння інформації, ноутбук ТОВ «Айті-Солюшнс» 4,5 15.08.2017 ТОВ «Центр Системної Інтеграції» Х
створення комплексної системи відеоспостереження на Трухановому острові у місті Києві ТОВ «НПО Інфотех» 3,68 31.07.2017 ТОВ «Основи Безпеки» Х
створення комплексної системи відеоспостереження на бульварі Т.Шевченка (парна сторона) у місті Києві ТОВ «Інтелекшуал Констракшн» 3,67 29.09.2017 ТОВ «Секур Інтеграція»                ТОВ «Техсервіс-Інженірінг»

ТОВ «ААА+»

ТОВ «Секур Інтеграція»
створення комплексної системи відеоспостереження на бульварі Т.Шевченка (непарна сторона) у місті Києві ТОВ «Інтелекшуал Констракшн» 3,69 29.09.2017 ТОВ «Секур Інтеграція»               ТОВ «Техсервіс-Інженірінг»

ТОВ «’ААА+»

ТОВ «Секур Інтеграція»
пакет телекомунікаційних послуг, що використовуються для обслуговування центру обробки даних СКП «Київтелесервіс» 0,149 10.08.2017 Х Х
багатофункціональний пристрій для обслуговування центру обробки даних ТОВ «Український папiр» 0,016 04.09.2017 ТОВ «Юкрейнторг»                           ТОВ «Каскад-Техно»                     ФОП Грилюк Яна Олександрівна ТОВ «Юкрейнторг»                           ТОВ «Каскад-Техно»
технічне обслуговування каналів зв’язку закритого типу та каналів інтернет центру обробки даних міського дата центру ТОВ «Техком-Сервіс» 1,23 04.10.2017 ТОВ «МСЕ» Х
створення комплексної системи відеоспостереження в Подільському районі міста Києва ТОВ «СТЦ Охоронні системи» 2,68 20.11.2017 ТОВ «Агенція захисту інформації – центр» Х
створення комплексної системи відеоспостереження у Святошинському районі міста Києва ТОВ «Протипожежні інновації» 8,3 06.12.2017 ТОВ «Проектно-монтажна компанія «Ай.Бі.Тек» Х
створення комплексної системи відеоспостереження у Шевченківському районі міста Києва ТОВ «Техсервіс-Інженірінг» 7,16 06.12.2017 ТОВ «НПО Інфотех»                      ТОВ «Техком-Сервіс» Х
створення комплексної системи відеоспостереження у Дарницькому районі міста Києва ТОВ «Основи безпеки» 6,94 06.12.2017 ТОВ «Техком-Сервіс» Х
створення комплексної системи відеоспостереження у Печерському районі міста Києва ТОВ «Техком-Сервіс» 7,06 06.12.2017 ТОВ «Основи безпеки»

ТОВ «Техсервіс-Інженірінг»

Х
створення комплексної системи відеоспостереження в Солом’янському районі міста Києва ТОВ «НПО Інфотех» 7,46 06.12.2017 ТОВ «Основи безпеки» Х
створення комплексної системи відеоспостереження в Дніпровському районі міста Києва ТОВ «НПО Інфотех» 7,36 06.12.2017 ТОВ «Техком-Сервіс» Х
створення моніторінгового центру з організацією трьох робочих місць в приміщенні Управління патрульної поліції м. Києва за адресою: вул. Народного Ополчення, 9, м. Київ, 03151 ТОВ «Протипожежні інновації» 3,49 01.12.2017 «Проектно-монтажна компанія «Ай.Бі.Тек» Х
сервери ТОВ «Діксі-Центр» 49,38 29.11.2017 ТОВ «Айті-Солюшнс» Х
Мобільний комплекс засобів дистанційного відеоспостереження в м. Києві ТОВ «Протипожежні інновації» 3,68 01.12.2017 ТОВ  «Ай.Бі.Тек» Х
оновлення програмного забезпечення та конфігурування параметрів загальноміської системи відеоспостереження м.Києва ТОВ «Інтелекшуал Констракшн» 3,68 08.12.2017 ТОВ «Білінтех Україна» Х
*Примітка:

Основні постачальники камер відеоспостереження пов’язані між собою.

Нинішній одноосібний власник ТОВ «Техсервіс-Інженірінг» Олександр Григоренко раніше представляв ТОВ «Техком-Сервіс». При цьому використовував мобільний номер, 0507834040, за яким зареєстрований у Фейсбуці. Ці фірми пересікались на тендерах 14 разів, очікувана вартість закупівель становила 32 млн грн.

ТОВ «Каргон» ділять Ксенія Карельських, Олег Сохан та Валерія Пірус, а керівником є Денис Карельських. Він же, разом з Валерією Пірус, були першими співзасновниками ТОВ «Інтелекшуал констракшн».

ТОВ «Білінтех Україна» використовувало один номер (0443907605) з ТОВ «Новітні цифрові технології». Власниками «Білінтех Україна» є Владислав Бібік та Віктор Шахов. Шахов був радником Сергія Рибки – екс-голови правління ПрАТ «Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» Держспецзв’язку.

Власником ТОВ «НВП Охоронні системи» є Володимир Кучмаренко. Він же є співвласником ТОВ «КСБ-Сервіс», яке зареєстроване в одній квартирі з підприємцем Оксаною Безносюк. Остання раніше працювала юрисконсультантом у ТОВ «ТД Охоронні системи», зареєстроване на вулиці Еспланадній, 2. Тут же раніше було прописане ТОВ «СТЦ Охоронні системи», та нині прописане ТОВ «Проектно-монтажна компанія Ай.Бі.Тек» Володимира Озерянка. На одному з держтендерів представником цієї компанії виступив Євген Гарькавий, він же представляв на державних закупівлях компанію ТОВ «Протипожежні інновації».

Зауважимо також, що раніше співвласником згадуваного ТОВ «СТЦ “Охоронні системи”» був Василь Зозуля, він же разом з Юрієм Зозулею був засновником однойменного  «СТЦ “Охоронні системи”». Юрій Зозуля, своєю чергою, разом з ТОВ «Новітні цифрові технології» співволодів ТОВ «Сейфред».

 


ДУСя докинула 73 мільйони на комп’ютерізацію Маріїнського палацу по нормальним цінам

$
0
0

Державне управління справами 22 грудня уклало угоду з ТОВ «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» про додаткові роботи з реставрації та пристосування Маріїнського палацу в Києві на 72,58 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У вересні 2016 року ця фірма виграла підряд щодо палацу вартістю 519,10 млн грн.

Нинішню додаткову закупівлю провели за переговорною процедурою для уніфікації.

За новою угодою, до кінця 2018 року там виконають ремонт і реставрацію інтер’єрів, влаштують технічні засоби зв’язку, охоронну сигналізацію, телебачення, сповіщення про пожежу та аудіовізуальний комплекс. Гарантійний строк становить десять років.

З усіх коштів 56,88 млн грн., або 72% припадає на різноманітне обладнання. Із цієї суми на цифрову конференц-систему DCN-NC з синхронним перекладом мови відведено 5,84 млн грн., а на охоронний відеонагляд периметру – 4,87 млн грн.

За кошторисом, IP-камери Bosch Flexidome NIN-73023-A3A коштують 43 756 грн. (тут і далі кошторисні ціни вказані без ПДВ). У відкритих джерелах їх можна знайти у продажу на 14% дорожче – по 49 952 грн.

IP-камери мережеві роботизовані Bosch Autodome IP starlight 7000 HD VG5-7230-EPC5 придбали по 118 304 грн. На «Ebay» без доставки їх продають по $2 636, або 73 669 грн.

Шнури 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter замовили по 1 563 грн., тоді як на ринку вони коштують на 19% дорожче – від 1 864 грн.

Джерела безперебійного живлення для установки в стійку VH Series 3000 On-Line купили по 30 676 грн., що трохи перевищує ринкові ціни у 25 676-30 158 грн.

Передбачено аванс 70% на строк не більше півроку згідно пп. 4 п. 1 постанови Кабміну від 23 квітня 2014 р. №117, у якому йдеться саме про нинішній підряд.

На заробітну плату піде 787 тис грн., тобто 8% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,09% – 67 тис грн.

«Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» через ТОВ «Ремонтно-реставраційне підприємство «Україна-реставрація» належить Тетяні і Олені Колесник. Вони працювали в корпорації «Укрреставрація» задовго до того, як одну з її складових – ПАТ «Укрреставрація» – взяла під контроль команда Януковича у лиці тодішнього керівника ДУС Андрія Кравця.

Усього з 2008 року управління отримало підрядів на 618,25 млн грн., з яких 591,68 млн грн. – у нинішнього замовника щодо Маріїнського палацу.

Підлеглі Філатова перезамовили три «smart-дерева» з роутерами по мільйону з гаком

$
0
0

КП «Розвиток Дніпро» Дніпровської міської ради 27 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Атлантіс» елементів благоустрою на 3,68 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2017 р. мали поставити три «smart-дерева» з установкою, узгодженням, планом благоустрою навколишньої території і річною гарантією по 1,23 млн грн. за штуку. Однак 22 грудня строк поставки продовжили додатковою угодою до 26 лютого 2018 р.

Це антивандальні ліхтарі з Wi-Fi-роутером на 30-50 підключень, USB-роз’ємами для підзарядки гаджетів, акустичною системою, датчиками вуглекислого газу, температури і вологості, відео-проектором, LED-екраном, кнопкою виклику поліції, комп’ютером обслуговування, системою відеонагляду, лічильником електроенергії, інтерактивною сенсорною панеллю і таким програмним забезпеченням:

  • браузер,
  • карта міста,
  • афіша кінотеатрів, театрів,
  • фото-сервіс з можливістю завантаження в додаток instagram,
  • сервіс оцінки товарів і послуг за допомогою смаглів,
  • сервіс для маркетингових опитувань про якість продуктів, споживчих вподобань,
  • новини,
  • довідник підприємств та установ міста,
  • розділ внесення побажань для покращення міста тощо.

Ліхтарі встановлять на бул. Європейський, 1д, по вул. Січеславська Набережна, 37д та на майданчику біля фонтану по вул. Маршала Малиновського.

Нагадаємо, у липні «Розвиток Дніпро» замовило іншій фірмі встановлення за цими ж адресами таких ліхтарів трохи дешевше – по 1,22 млн грн./шт. Згодом той договір було припинено у зв’язку з неможливістю забезпечити виконання графіку поставки.

Видання «Zabeba.li» писало, що «smart-дерево» на Європейській площі хотіли урочисто ввімкнути 27 грудня, проте подію відмінили через відсутність підключення до електромережі.

Ціна нинішньої угоди на відсоток нижча від очікуваної вартості закупівлі в 3,72 млн грн.

Конкурентами були ТОВ «Ідеа Груп» Ігоря Кучерявого і ПП «Кемт» Геннадія Берестка, які не знижували ціну під час аукціону.

Засновниками дніпровського «Атлантісу» є Ольга Ольховик та Олександр Лебедєв. До 2003 р. співзасновником був Володимир Вербоноль, який володіє ТОВ «Корпорація Атлантіс» із Тетяною Вербоноль і «Немо Ллк» (США), ТОВ «Саваро» із Тетяною Вербоноль, ТОВ «Право і закон» з Ольгою Кулик, ТОВ «Дніпрометал» з Ольгою Алісеєнко. Також він був помічником екс-нардепів Михайла Волинця від БЮТ і Дениса Дзензерського від «Батьківщини».

На підтвердження досвіду переможець подав такі договори:

  • із ДП «ГІОЦ Укрзалізниці» від 01.11.2013 про розробку і впровадження автоматизованої системи керування вантажними перевезеннями (АСК ВП УЗ);
  • із ВАТ «Дніпрошина» від 29.05.2006 про розробку і виробництво датчиків;
  • із ВАТ «Дніпропетровський трубний завод» від 14.06.2005 року про розробку і впровадження систем керування нагрівом металу в прокатному виробництві;
  • ВАТ «АК Дніпроавіа» від 15.11.2005 про модернізацію ІС «AGORA» для аеропорту Дніпра;
  • із ТОВ «Метриком» від 27.07.2004 про розробку і виробництво датчиків;
  • із ДП ДНТЦ «Дор’якість» від 16.10.2003 про розробку і впровадження систем керування випробувальним стендом, вимірювання параметрів стану дорожнього одягу.

Дилери «Hikvision» зацементували монополію на вуличні відеокамери для Києва

$
0
0

Адміністративна колегія АМКУ відмовила ТОВ «Українські будівельні рішення» та ТОВ «Елді груп» у задоволенні скарг щодо відміни неконкурентної закупівлі КП «Інформатика» у ТОВ «Інтелекшуал констракшн» робіт та товарів для ситуаційного центру з протидії загрозам у Києві на очікувану суму 120,00 млн грн. Про це свідчать рішення колегії від 28 грудня 2017 року.

На початку грудня КП «Інформатика» повідомило про намір укласти договір з ТОВ «Інтелекшуал констракшн» щодо поставки товарів та виконання робіт для інтелектуально-аналітичного комплексу, створеного у рамках І черги ситуаційного центру із протидії загрозам у Києві. При цьому, замовник уникнув публікації будь-якої інформації щодо окремих складових предмету закупівлі – їх кількості та вартості.

Переговорну процедуру закупівлі у «Інформатиці» пояснили відсутністю конкуренції ринку. Додатково комунальники послались на висновки консультативного повідомлення експертів Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту, згідно з якими, єдиним виконавцем послуг може бути компанія «Інтелекшуал констракшн».

Проти такого рішення виступили ТОВ «Українські будівельні рішення» та ТОВ «Елді груп». Ці фірми восени 2017 року неодноразово оскаржували в АМКУ дискримінаційні вимоги «Інформатики» на тендерах щодо придбання обладнання для комплексу відеоспостереження у Києві.

Під час цих оскаржень основною лінією захисту «Інформатики» було доведення факту наявності конкуренції на даному ринку, що окрім обладнання «Hikvision» їм підходять камери і інших виробників. Разом з тим, в конкурсній документації замовник вказував вимоги, які подекуди була повним перекладом технічних характеристик обладнання виробництва «Hikvision». Крім того, у «Інформатиці» повідомляли, що не відсікають постачальників обладнання інших виробників від участі у тендерах, а лише вимагають довідку про сумісність їхнього обладнання з уже встановленим.

Втім, у ході розгляду останніх скарг представники «Інформатики» спростували усі свої попередні твердження, заявивши, що «на ринку відео систем відсутня конкуренція, існує певна монополія», а використовуване досі обладнання «Hikvision» є несумісним з програмним забезпеченням (аналітичними модулями) інших виробників.

У якості доказу «Інформатика» надала на розгляд АМКУ лист компанії «Hikvision» від 7 грудня 2017 року, згідно з яким аналітичні модулі IVMS8600 (розпізнавання облич, номерних знаків, інтелектуально-транспортний модуль, модуль визначення швидкості) не будуть доступними при використанні відеокамер інших виробників, окрім «Hikvision». У листі компанія додатково повідомила, що роботи по встановленню та налаштуванню усього обладнання системи можуть виконувати три українські компанії («Інтелекшуал констракшн», «Новітні цифрові технології» та «Основи безпеки»), однак досвід роботи з цими модулями має лише «Інтелекшуал констракшн».

Також «Hikvision» повідомило київських комунальників, що при інтеграції програмних модулів сторонніх виробників гарантія на все обладнання компанії «Хіквіжн» буде анульована.

Нагадаємо, що раніше на засіданнях АМКУ представники «Інформатики» відзначали, що у них відсутнє гарантійне обслуговування виробника на обладнання та програмне забезпечення програмно-апаратного комплексу.

Розглянувши доводи сторін, а також взявши до уваги те, що зміна постачальника обладнання може призвести до порушення функціональності комплексу через виникнення несумісності, колегія АМКУ відмовила фірмам у задоволенні їхніх скарг.

Того ж дня КП «Інформатика» замовило ТОВ «Інтелекшуал констракшн» робіт та послуг по доповненню функціоналу системи відеоспостереження на суму 119,85 млн грн. У додатках сторони прописали назви комплектів інтелектуально-аналітичного комплексу без зазначення вартості їх складових.

У день підписання договору сторони уклали також додаткову угоду, в результаті якої загальну вартість закупівлі зменшили до 86,66 млн грн.

А уже наступного дня після підписання договору, 29 грудня, за даними порталу «E-data», «Інформатика» перерахувала повну суму по договору «Інтелекшуал констракшн» на підставі накладної від 28 грудня.

Назва Початкова вартість, грн з ПДВ Вартість за додатковою угодою, грн з ПДВ
Модернізація програмно-аналітичного комплексу, створеного у рамках першої черги ситуаційного центру із протидії загрозам у місті Києві, 2-га черга 45 000 000 42 296 000
Створення комплексної системи відеоспостереження за безпекою дорожнього руху та завантаженістю на світлофорно регульованих перехрестях та небезпечних ділянках автодоріг м. Києва 26 250 000 14 842 714
Створення комплексної системи відеоспостереження на входах і виходах зі станцій метрополітену у місті Києві 10 600 000 8 224 625
Оновлення, модернізація та дооснащення комплексної системи відеоспостереження на об’єктах соціально-культурного призначення м. Києва 24 000 000 12 661 070
Створення комплексної системи відеоспостереження на в’їздах і виїздах для моніторингу транспортних потоків міста Києва 14 000 000 8 640 571

 

Фігурант справ про тендерні «дерибани» розіграв донецьких освітян на 4 мільйони

$
0
0

Департамент освіти і науки Донецької ОДА 11 січня за результатами відкритих торгів замовив ТОВ «НВП “Енглер”» 28 комплектів навчального обладнання для семи шкіл області за 3,84 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Замовлено один комплект обладнання для кабінету географії (99 тис. грн/од), два комплекти для кабінету інформатики (333 тис. грн/од), 18 ноутбуків HP ProBook 450 для вчителів (20 тис. грн/од), шість комплектів обладнання для молодшої ланки (371 тис. грн), а також сім комплектів мікроскопів для кабінету біології (71 тис. грн/од).

Усі товари фірма «Енглер» поставить протягом січня-лютого цього року, згідно з заявками замовника.

Київське ТОВ «Науково-виробниче підприємство „Енглер”» належить Юрію Гречишкіну з Луганська та прописаному у Києві Михайлу Каліткіну. Гречишкін у 2015 році невдало балотувався у Київраду від партії «Нове життя».

Єдиним конкурентом на тендері виступило ТОВ «Інтерскул» Святослава Серебрянського, колишнього директора нині ліквідованої держустанови «Директорат програм розвитку освіти». Однак, ще влітку 2017 року співвласницею фірми була Ольга Каліткіна – дружина згадуваного Михайла Каліткіна.

ТОВ «НВП “Енглер”» фігурує у низці кримінальних проваджень. Правоохоронці підозрюють посадовців компанії в ухиленні від сплати податків, у привласненні бюджетних коштів в особливо великих розмірах за рахунок внесення недостовірних даних до кошторисної документації та актів виконаних робіт в частині завищення об’ємів та вартості робіт.

Також у 2015 році компанія була постачальником коштовних планшетів для Мін’юсту загальною вартістю 8,06 млн грн. У серпні того ж року було зареєстроване кримінальне провадження щодо розтрати коштів у розмірі 3,3 млн грн на всій партії.

За даними ВДЗ та «Прозорро», у період часу з 2014 року по 16 січня цього року «НВП “Енглер”» отримало держзамовлень на 386 млн грн.

Згуровський отримає 28 мільйонів Мін’юсту на розробку і захист уже існуючого реєстру ЄДРЮО

$
0
0

ДП «Національні інформаційні системи» 15 січня за результатами тендеру замовило ПрАТ «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій» послуги з розробки софту на 28,27 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До липня виконають розробку програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань і комплексу засобів захисту інформації ЄДР від несанкціонованого доступу з відповідністю, підтвердженою за результатами державної експертизи у сфері технічного захисту інформації.

Усі виключні майнові права на розроблений за договором софт належать замовнику.

У квітні 2017 року «Національні інформаційні системи» замовляли ТОВ «Консалтингово-інформаційна агенція» організацію та супровід процесу обговорення і розробки (фасилітація) технічних вимог до програмного забезпечення ЄДР за 90 тис грн.

Ціна нинішньої угоди на 6% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 30,00 млн грн.

ТОВ «Айкюжн ІТ» не допустили до аукціону через відсутність даних про незастосування санкцій та довідки про обладнання і матеріально-технічну базу.

Єдиний допущений конкурент ТОВ «Інфопульс Україна» з нижчою на відсоток ціною відмовився від підписання договору, тож його відхилили.

Акціонерами «НДІ ПІТ» є ректор Київського політехнічного інституту Михайло Згуровський та керівники фірми Валентин Прокоф’єв, Віктор Бобовкін і Юрій Воробйов.

Ця компанія отримала половину підрядів на друк студентських квитків від початку роботи «Прозорро» по 10 квітня 2017 року. Тоді ж АМКУ оштрафував її за зловживання монополією на ринку виготовлення студентських та учнівських квитків на 433 тис грн.

Нагадаємо, Михайло Згуровський 23 січня був обраний головою наглядової ради КП «Укроборонпром».

етапу Найменування Послуг/етапу палання послуги Вартість, грн. із ПДВ
1 Формування вимог і розробка технічного завдання, архітектури рішення 5 654 000
2 Розробка програмного забезпечення та пусконалагоджувальні послуги 14 135 000
3 Проведення дослідної експлуатації 5 654 000
4 Усунення помилок та проведення приймальних випробувань ПЗ
5 Розробка технічного завдання на створення КЗЗ 2 827 000
6 Розробка і реалізація проекту КЗЗ
7 Супроводження державної експертизи КЗЗ

 

 

Viewing all 355 articles
Browse latest View live